Nasze masaże

sprawdź na jaki masz ochotę

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny - masaż całego ciała wykonywany w sukience lub bieliźnie na profesjonalnym stole do masażu (lub nago na macie) jest intensywnym lub delikatnym masażem, którego celem jest rozluźnienie wszystkich części mięśniowych, a także zmniejszenie bólu i rozluźnienie całego ciała. Masaż przeznaczony jest dla osób poszukujących dobrego intensywnego masażu, harmonijnie połączonego z elementami  masażu erotycznego. Masaż jest zakończony masażem Lingam.

Masaż tantryczny

Masaż tantryczny jest bardzo zmysłowym, raczej delikatnym masażem wykonywanym dłońmi i przedramionami nago na macie. Ideą masażu tantrycznego jest pobudzenie receptorów czuciowych, odblokowanie energii seksualnej, ulga w stresie i braku równowagi, zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Rozpoczyna się rytuału powitania, jest pracą nad energią i oddechem a kończy się starozytnym masażem Lingam. Istnieje kilka odmian masażu w zależności od tego, czego najbardziej potrzebuje klient. Nie przewiduje interakcji wzajemnych. Masaż jest zakończony masażem Lingam.

Masaż nuru 

Jest to masaż wykonywany nagim ciałem masażystki. Rozpoczyna się od 25minutowej części masażu relaksacyjnego dłońmi i przedramionami , gdzie są  masowane plecy , ręce , nogi oraz pośladki. Następnie jest wykonywany 10 minutowy masaż tyłu ciała klienta oraz 10minutowy masaż przodu technikami nuru. Masaż nuru jest wykonywany w głównej mierze ciałem masażystki , jej piersiami, pupą ale także udami i przedramionami. Zawiera w sobie wiele elementów masażu nuru. Masaż jest zakończony 10minutowym masażem Lingam.

Masaż nuru DE  LUX 

Jest to masaż NURU rozpoczynający się od wspólnego prysznica , w czasie którego jest wykonywany peeling całego ciała. Masaż może tez się kończyć wspólnym prysznicem , wtedy masażystka pomaga umyć się klientowi z olejku  po masażu. Masaż jest zakończony masażem Lingam.

Masaż nuru PRO 

Jest to masaż NURU wykonywany nagim ciałem masażystki.   Cechą charakterystyczną masażu PRO  - jest wspólny prysznic z masażystką  oraz możliwość masażu wzajemnego.  Masażystka masuje klienta , klient masuje masażystkę. Masaż jest zakończony masażem Lingam.

Masaż nuru KLASYK

Jest to masaż NURU wykonywany nagim ciałem masażystki. Jest wspólny prysznic z masażystką i masaż wzajemny   Cechą charakterystyczną masażu NURU KLASYK   jest zakończenie masażu ciałem masażystki- jej piersiami , ramionami , udami, pośladkami lub  stopami.

Masaż nuru PLUS 

Jest to masaż NURU PRO  wykonywany nagim ciałem masażystki.   Jest wspólny prysznic z masażystką , masaż wzajemny  oraz możliwość wykonania minetki i masturbacji wzajemnej. Masaż jest zakończony masażem Lingam.

Masaż nuru KISS GFE 

Jest to masaż w stylu jak spotkanie z własną dziewczyną. Masaż NURU KISS GFE  składa się z  masażu nuru wykonywanygo nagim ciałem masażystki.  Jest wspólny prysznic z masażystką , masaż wzajemny  oraz możliwość wykonania minetki i masturbacji wzajemnej. Są pocałunki z języczkiem. Masaż może być zakończony masażem Lingam lub zakończony ciałem.

Masaż GRA WSTĘPNA 

Jest to masaż NURU  rozpoczynający się od 10-15 minutowej choreografii tanecznej w wykonaniu masażystki. Jesteś w trakcie niej kuszony i kokietowany , może być to połączone z wzajemnym rozbieraniem się. Po elementach tanecznych klient jest zaproszony na matę gdzie jest wykonywany masaż nuru. Gra Wstępna może być wykonywana w wersji pro , plus, kiss gfe.

Masaż STREEPSHOW

Jest to masaż NURU  rozpoczynający się od 5minutowego striptizu. Następnie  klient jest zaproszony na matę gdzie jest wykonywany masaż nuru. Streepshow jest wykonywany w wersji PRO.

Masaż LESBISHOW

Jest to masaż w stylu spotkania jak z własną dziewczyną i jej biseksualną koleżanką. Dziewczyny są wobec siebie aktywne, bawią się z Tobą , ale także i pomiędzy sobą. W grę wchodza także pocałunki z języczkiem - one całują się i całują się z Tobą. Później jest masaż nagimi ciałami, możliwości mientki i masturbacji wzajamnej.